Alchemist Farmhouse

alchemist_farmhouse_mod_dom_w_Skyrim_01

Mod Alchemist Farmhouse – opis

Alchemist Farmhouse jest to mod dodający do gry Skyrim bardzo fajny, niewielki domek położony na wyspie, położonej na zachód od Rzecznej Puszczy. Z chwilą aktywacji moda na mapie Skyrim pojawia się od razu aktywny znacznik domku dzięki czemu możliwa jest opcja szybkiej podróży bez konieczności odkrycia domu.

Moim zdaniem domek jest wart uwagi tych graczy, którzy nie bardzo tolerują wielkie zamki i dwory w których często można stracić orientację. Może być również bardzo przydatny dla osób rozpoczynających grę ze względu na lokalizację.

alchemist_farmhouse_lokalizacja_mod_dom_w_Skyrim
Lokalizacja Alchemist Farmhouse

Dostęp do domku mamy od razu bez konieczności szukania klucz czy też wykonywania jakiś zadań (dla mnie zaleta).

Cała wysepka na której znajduje się dom jest całkowicie zagospodarowana,  znajduje się na niej ogród warzywny, ogród ze składnikami alchemicznymi oraz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do uprawiania kowalstwa jak: stojak do garbowania, pniak do rąbania, kamień szlifierski, warsztat, piec hutniczy, kowadło.

Sam domek mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów jest w zasadzie wszechstronnie wyposażony i może być przydatny dla każdego gracza. Wyposażony jest między innymi w łózko do spania, katalizator alchemiczny, laboratorium alchemiczne, garnek do gotowania .pojemniki, i pólki do bezpiecznego przechowywania naszych rzeczy, kilka manekinów stojaków i gablot na broń.

Moim zdaniem mod warty zastanowienia czy go zainstalować w naszej grze.

Mod Alchemist-Farmhouse – instalacja

Wymagania:  brak

Mod  Alchemist-Farmhouse możemy zasubskrybować na stronie Steam

Link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=19173

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *