Halls Of The Dovahkiin

halls of the dovahkiin skyrim mod dom

Halls Of The Dovahkiin – opis

Witam wszystkich którzy zaglądają na mojego bloga po dłuższej chwili przerwy (oczywiście brak czasu)). Przedstawiam dzisiaj mod Halls Of The Dovahkiin który dodaje do gry Skyrim bardzo fajny dom dla gracza w stylu dwemerów. Jest to na dzień dzisiejszy jeden z moich ulubionych modów tego typu. Mimo, że dom ten nie posiada na swoim wyposażeniu super broni, zbroi czy artefaktów i nie jest przesadnie wielki to jego wyposażenie spełnia wszelkie potrzeby gracza niezależnie od tego jaką postacią gra. Dom znajduje się w okolicach Rzecznej Puszczy i jego znacznik pojawia się na mapie (ale dopiero gdy go odkryjemy) dzięki czemu możliwa jest opcja szybkiej podróży.

Dokładna lokalizacja pokazana jest na poniższym zdjęciu.

hals of the dovahkin - lokalizacja
Lokalizacja

Sam dom składa się z kilku funkcjonalnych części których przeznaczenie jest jakby uwarunkowane ich wyposażeniem.

1. Jadalnia – wyposażona standardowo w rożen do przygotowania posiłku, pojemniki na żywność z automatycznym pobieraniem składników, sortowaniem ich na żywność surową i gotową oraz dodawaniem do naszego inwentarza (bardzo fajna opcja), miejsce do spania itd.

2. Biblioteka – pomieszczenie z kilkoma regałami na książki.

3. Pomieszczenie Maga/Alchemika – Zawiera standardowo Magiczny Katalizator i Laboratorium Alchemiczne, dużą ilość regałów na mikstury, mały ogródek z roślinami ale przede wszystkim pojemnik do automatycznego pobierania i dodawania do naszego  inwentarza składników alchemicznych (dla mnie bardzo fajna rzecz gdyż ostatnio gram jako mag) Ponadto przy Magicznym katalizatorze jest również pojemnik automatycznie pobierający od nas posiadane klejnoty duszy i sortujący je na  puste i napełnione tak, że przy pobieraniu możemy dokonać wyboru jakie chcemy dodać do naszego wyposażenia.

4. Zbrojownia – pomieszczenie w którym znajdziemy naprawdę potężną ilość manekinów, stojaków i gablot na broń. To pomieszczenie to prawdziwy raj dla osób które kolekcjonują wszelką zdobycz i chciałyby ją w jakiś sposób wyeksponować. Chciałbym zwrócić uwagę, że wygląd manekinów na zdjęciach nie jest wynikiem działania tego modu ale zainstalowania modu Sexy Mannequins Vyktoria.

5. Warsztat kowalski (tak mi się jakoś nazwało) – pomieszczenie z kompletnym wyposażeniem niezbędnym do wytwarzania broni, zbroi jej ulepszania itd. Znajdują się w nim kuźnia, pniak do rąbania drewna, kamień szlifierski, kuźnia kowala, stojak do garbowania i warsztat. Ponadto jest pojemnik który  pobiera od nas składniki metalurgiczne, skóry itp. i automatycznie je segreguje na rudy metali, sztabki metali, skóry itp. i tak posegregowane możemy pobierać do naszego inwentarza.

Dom posiada ponadto dużo tradycyjnych pojemników rozmieszczonych wzdłuż głównego korytarza i w części pomieszczeń.

Halls Of The Dovahkiin – intalacja moda

Wymagania: brak

Mod Halls Of The Dovahkiin można zasubskrybować na stronie Steam

Link: Halls of the Dovahkiin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *