LustDesign – Sovngarde Steel Armor

sovngarde_stalowa_zbroja_dla_kobiet_mod_zbroja_skyrim

Mod LustDesign-Sovngarde Steel Armor  –  opis

Mod ten dodaje  do gry Skyrim bardzo ciekawą i interesującą zbroję stalową dla kobiet. Zbroja ta jest typu ciężkiego i składa się z kilku samodzielnych elementów:

  • pancerz
  • buty
  • rękawice
  • płaszcz

Dodatkowo mod wprowadza do Skyrim stalowy miecz i tarczę oraz amulet i diadem. Wszystkie te elementy są zupełnie nowe w świecie gry i aby je zdobyć musimy je samodzielnie wykonać w kuźni w kategorii wyrobów stalowych (oczywiście musimy mieć odblokowaną odpowiednią umiejętność w kowalstwie). Wszystkie niezbędne surowce do ich wykonania są widoczne na załączonych zdjęciach. Zbroję tę wraz z dodatkami możemy ulepszać w warsztacie i nadawać im właściwości magiczne tak samo jak każdy inny standardowy przedmiot w grze Skyrim. Bardzo fajną cechą moda LustDesign-Sovngarde Steel Armor jest fakt, że występuje on w wielu wersjach które są zgodne z najbardziej popularnymi teksturami ciała kobiet (ADEC, CBBEv3, CBBEv3M, CHSBHC, UNP, UNPB). Musimy tylko wybrać odpowiedni typ pliku podczas pobierania. Ponadto mamy możliwość ściągnięcia opcjonalnych plików które np. dodają paczkę tekstur wysokiej jakości, zmieniają zbroję na typ lekkiej, usuwają przepaskę. Ponieważ ja używam tekstur ciała kobiet CBBEv3 to załączone zdjęcia przedstawiają zbroję dla tej wersji. Serdecznie polecam tę zbroję ze względu na jej niezaprzeczalne walory estetyczne oraz różnorodność wersji.

Mod LustDesign-Sovngarde Steel Armor  –  instalacja

Wymagania: Calientes Beautiful Bodies Edition -CBBEv3 (tak jest w moim przypadku), proszę pamiętać, że jeżeli macie zainstalowane inne tekstury ciała kobiet to musicie wybrać odpowiednią wersję pliku

Link: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/2666/?

Mod LustDesign – Sovngarde Steel Armor możemy pobrać ze strony skyrim.nexusmods.com

Link: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/16096/?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *