Riverside Lodge

Riverside Lodge mod do Skyrim

Riverside Lodge opis

Powyższy mod dodaje do gry Skyrim następny nowy dom dla gracza tzw. Rzeczna Strażnica (wg autora tłumaczenia). Znajduje się on obok głównej drogi prowadzącej z Rzecznej Puszczy do Białej Grani. Istnieje znacznik domu na mapie umożliwiający opcję szybkiej podróży ale pojawia się on dopiero po samodzielnym odkryciu domostwa.

Riverside Lodge nowy dom w Skyrim
Lokalizacja

Aby stać się właścicielem Rzecznej Strażnicy musimy zdobyć klucz, który umożliwi nam wejście do niej. Jest to w sumie banalna sprawa sprowadzająca się do otwarcia pojemnika z kluczem (poziom zamka czeladnik) znajdującego się po lewej stronie drzwi wejściowych do domu.

Riverside Lodge mod do Skyrim klucz do domku
Pojemnik z kluczem

Bardzo fajną i użyteczną funkcją tego moda jest możliwość konfiguracji wyglądu i funkcjonalności tego domu. Dokonujemy tego za pomocą specjalnej księgi umieszczonej na półce znajdującej się nad pojemnikiem z kluczem. (rys. poniżej)

Riverside Lodge mod do Skyrim księga do konfiguracj
Księga do konfiguracji moda

Dzięki tej księdze mamy możliwość dopasowania wyglądu i funkcjonalności domu do naszych potrzeb i upodobań. Możemy np. zadecydować czy wybrać pokój dla towarzyszy czy też pokój dziecięcy, czy chcemy mieć bibliotekę czy raczej więcej miejsca do eksponowania swojej broni i zbroi. Polecam poeksperymentować z ustawieniami aby wybrać optymalna wersję dla siebie. Również za pomocą tej księgi możemy włączać lub wyłączać automatyczne sortowanie pojemników.

Rzeczna Strażnica to kompleksowo wyposażony dom mogący służyć naszemu bohaterowi za główną bazę wypadową do podróży po Skyrim. Mamy do swojej dyspozycji doskonale wyposażoną kuchnię z piecem i garnkiem do gotowania, kompleksowo wyposażony warsztat do produkcji i udoskonalania naszego uzbrojenia oraz magiczny katalizator i laboratorium alchemiczne. Jest możliwość odpoczynku dla nas i dla naszych towarzyszy. Dodatkową zaletą moda jest polskie tłumaczenie na pewno pomocne przy konfiguracji moda.

Riverside Lodge – instalacja moda

Wymagania: brak

Mod Riverside Lodge możemy pobrać ze strony nexusmods.com

Link: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/14308/?

Spolszczenie do tego moda

Link: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/77852/?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *